Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
област Бургас, к.к. Слънчев бряг
центр
79 900 €
156 270.82 лв.

(1 211 €, 2 368.51 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 17:09 на 4 май, 2026 год.
Обявата е посетена 51 пъти.
Площ:
66 m2
Етаж:
2-ри от 4
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

Продава се просторен и светъл тристаен апартамент в един от най-привлекателните райони на курорта Слънчев бряг, разположен на втори етаж в модерен и красив жилищен комплекс от затворен тип с целогодишна охрана и контролиран достъп, идеален както за постоянно живеене, така и за почивка или инвестиция, комплексът се отличава с добре поддържана територия и ландшафтен дизайн и предлага на своите обитатели множество удобства, включително няколко басейна за възрастни и деца, комфортни зони за отдих, детски площадки, оборудвани барбекю зони и алеи за разходка, апартаментът се намира само на 800 метра от морето и в непосредствена близост до цялата необходима инфраструктура - магазини, ресторанти, аптеки и спирки на градски транспорт, жилището е напълно обзаведено и оборудвано с електроуреди, което позволява незабавно нанасяне без допълнителни инвестиции, имотът разполага с Акт 16 и са налични всички комуникации, включително електричество и вода с отделни битови партиди, което прави покупката сигурна и изключително удобна за бъдещия собственик.
За контакт:
0893806006

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
БОНЧЕВ ГРУП БГ
0892701532
В imot.bg от 2025 г.
bonchevgroup.imot.bg
Адрес:
област Бургас, гр. Бургас, кв Сарафово ул. Брацигово 12 Ап,3
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ